Campaignion (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (110 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: none
ca: cap

en: Node ID
ca: ID del node

en: Save
ca: Desa

en: Region
ca: Regió

en: Theme
ca: Tema

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Done
ca: Fet

en: Post
ca: Enviament

en: Submission information
ca: Informació d'enviament

en: Never
ca: Mai

en: To
ca: Per

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: active
ca: actiu

en: Widget
ca: Giny

en: Introduction
ca: Introducció

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Other
ca: Altres

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Your email
ca: El vostre correu electrònic

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Redirect to
ca: Redirigir a

en: Operator
ca: Operador

en: Close
ca: Tanca

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Gender
ca: Gènere

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Activity
ca: Activitat

en: Lists
ca: Llistes

en: Less than
ca: Més petit que

en: or
ca: o

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Email confirmation
ca: Confirmació per correu electrònic

en: Street address
ca: Adreça del carrer

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Loading...
ca: Carregant...

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Webform
ca: Formulari web

en: Illegal information. Data not submitted.
ca: Informació en format no correcte. No s'han enviat les dades.

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: is
ca: és

en: Node Reference
ca: Referència de node

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Date range
ca: Interval de dates

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Columns
ca: Columnes

en: Offset
ca: Desplaçament

en: contains
ca: conté

en: does not contain
ca: no conté

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: and
ca: i

en: Delete contact
ca: Suprimeix contacte

en: Translate
ca: Tradueix

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: If
ca: Si

en: yearly
ca: anual

en: monthly
ca: mensual

en: is not
ca: no és

en: Draft
ca: Esborrany

en: Form components
ca: Components del formulari

en: No language
ca: Sense llengua

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Preferred language
ca: Llengua preferida

en: Component value
ca: Valor d'un component

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
ca: Llegeix més<span class="element-invisible"> sobre @title</span>

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat
