Campaignion (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (101 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: none
he: ללא

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Region
he: איזור

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Email
he: דוא"ל

en: Options
he: אפשרויות

en: Done
he: בוצע

en: Post
he: הודעה

en: Submission information
he: מידע מהטפסים שנשלחו

en: Never
he: אף פעם

en: To
he: אל

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: active
he: פעיל

en: Widget
he: וידג'ט

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Other
he: אחר

en: Select all
he: בחר הכל

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Operator
he: אופרטור

en: Close
he: סגירה

en: City
he: עיר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Features
he: פיצ'רים

en: Activity
he: פעילות

en: Lists
he: רשימות

en: Less than
he: פחות מ-

en: or
he: או

en: Duplicate
he: שכפול

en: ZIP code
he: מיקוד

en: Street address
he: כתובת

en: User name
he: שם משתמש

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Loading...
he: טוען...

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Illegal information. Data not submitted.
he: מידע לא מאופשר. הנתונים לא נשלחו.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: is
he: הוא

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: Columns
he: עמודות

en: Offset
he: היסט

en: contains
he: מכיל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: and
he: וגם

en: Behavior
he: התנהגות

en: Delete contact
he: מחיקת סיווג

en: Translate
he: תרגום

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Draft
he: טיוטה

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Petition
he: עצומה

en: Form components
he: מרכיבי הטופס

en: No language
he: ללא שפה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Preferred language
he: שפה מועדפת

en: Submission ID
he: מזהה הגשה

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
he: קרא עוד<span class="element-invisible"> אודות @title</span>

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
