Campaignion (7.x-2.2) - en to ps translation catalogue (42 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Region
ps: سيمه

en: Theme
ps: ویینه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Done
ps: ترسره شو

en: Never
ps: هيڅکله

en: To
ps: ته

en: Comment
ps: تبصره

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: active
ps: فعال

en: OK
ps: سمه ده

en: Widget
ps: کاروونی

en: Other
ps: نور

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Lists
ps: لړونه

en: or
ps: او

en: User name
ps: کارن نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Columns
ps: ستنې

en: and
ps: او

en: - All -
ps: - ټول -
