Campaignion (7.x-2.20) - en to ka translation catalogue (54 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: none
ka: არცერთი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Done
ka: დასრულება

en: Post
ka: პოსტი

en: Never
ka: არასდროს

en: To
ka: მიმღები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: active
ka: აქტიური

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Less than
ka: ნაკლები ვიდრე

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: is
ka: არის

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -
