Campaignion (7.x-2.20) - en to sk translation catalogue (97 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Groups
sk: Skupiny

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: none
sk: žiadne

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Save
sk: Uložiť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Email
sk: E-mail

en: Options
sk: Nastavenia

en: Done
sk: Hotovo

en: Post
sk: Príspevok

en: Never
sk: Nikdy

en: To
sk: Komu

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: active
sk: aktívny

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Operator
sk: Operátor

en: Close
sk: Zatvoriť

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: API key
sk: API kľúč

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Activity
sk: Aktivita

en: Less than
sk: Menší ako

en: or
sk: alebo

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Street address
sk: Ulica

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Webform
sk: Webformulár

en: Illegal information. Data not submitted.
sk: Ilegálna informácia. Dáta nebudú odoslané.

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: is
sk: je

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Offset
sk: Ofset

en: contains
sk: obsahuje

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: and
sk: a

en: Behavior
sk: Správanie

en: Delete contact
sk: Odstrániť kontakt

en: Translate
sk: Preložiť

en: Add filter
sk: Pridať filter

en: yearly
sk: ročne

en: monthly
sk: mesačne

en: is not
sk: nie je

en: Form components
sk: Komponenty formulára

en: No language
sk: Žiadny jazyk

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Component value
sk: Hodnota komponentu

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
sk: Čítať viac<span class="element-invisible"> o @title</span>

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
