Campaignion (7.x-2.20) - en to sl translation catalogue (56 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: Groups
sl: Skupine

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: none
sl: nič

en: Save
sl: Shrani

en: Region
sl: Regija

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: Options
sl: Možnosti

en: Done
sl: Opravljeno

en: Post
sl: Objava

en: Never
sl: Nikoli

en: To
sl: Za

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: active
sl: aktiven

en: Widget
sl: Gradnik

en: Close
sl: Zapri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Less than
sl: Manjše kot

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: is
sl: je

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: and
sl: in

en: Delete contact
sl: Izbriši kontaktni obrazec

en: Translate
sl: Prevodi
