Campaignion (7.x-2.21) - en to ast translation catalogue (40 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: none
ast: nengún

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Save
ast: Guardar

en: Region
ast: Rexón

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: Done
ast: Fechu

en: Post
ast: Espublizar

en: Never
ast: Nunca

en: To
ast: Pa

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: active
ast: activu

en: Other
ast: Otru

en: Close
ast: Zarrar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Less than
ast: Menor que

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
