Campaignion (7.x-2.21) - en to eo translation catalogue (58 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Groups
eo: Grupoj

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: none
eo: neniu

en: Save
eo: Konservu

en: Region
eo: Regiono

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Post
eo: Afiŝo

en: Never
eo: Neniam

en: To
eo: Al

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: active
eo: aktiva

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: City
eo: Urbo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Features
eo: Ecoj

en: Less than
eo: Malpli granda ol

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Apply
eo: Apliku

en: is
eo: estas

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: and
eo: kaj

en: Delete contact
eo: Forigu la kontrakton

en: Translate
eo: Traduku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
eo: Legu pli <span class="element-invisible"> pri @title</span>

en: Asc
eo: kreske

en: Not selected
eo: Ne selektita
