Campaignion (7.x-2.21) - en to eu translation catalogue (81 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Groups
eu: Multzoak

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: none
eu: bat ere ez

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Save
eu: Gorde

en: Region
eu: Atal

en: Theme
eu: Tema

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Email
eu: Eposta

en: Options
eu: Aukerak

en: Done
eu: Eginda

en: Post
eu: Argitalpena

en: Submission information
eu: Bidalketari buruzko informazioa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: To
eu: Nori

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: active
eu: aktiboa

en: OK
eu: Ados

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Other
eu: Bestea

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Your email
eu: Zure e-posta

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Close
eu: Itxi

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Lists
eu: Zerrendak

en: or
eu: edo

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: is
eu: da

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: contains
eu: dauka

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: and
eu: eta

en: Delete contact
eu: Ezabatu kontaktua

en: Translate
eu: Itzuli

en: Form components
eu: Formularioaren osagaiak

en: No language
eu: Hizkuntzarik ez

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Component value
eu: Osagaiaren balioa

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
eu: Gehiago irakurri<span class="element-invisible">@title -ri buruz</span>

en: Asc
eu: Goraka
