Campaignion (7.x-2.21) - en to mn translation catalogue (48 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: none
mn: хоосон

en: Save
mn: Хадгалах

en: Region
mn: Бүс

en: Theme
mn: Загвар

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Post
mn: Бичлэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: is
mn: бол

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: and
mn: ба

en: Translate
mn: Орчуулах
