Campaignion (7.x-2.23) - en to el translation catalogue (94 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Groups
el: Ομάδες

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: none
el: κανένα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Region
el: Περιοχή

en: Theme
el: Θέμα

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Options
el: Επιλογές

en: Done
el: Έγινε

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Never
el: Ποτέ

en: To
el: Προς

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: active
el: ενεργός

en: OK
el: ΟΚ

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Operator
el: Τελεστής

en: Close
el: Κλείσιμο

en: City
el: Πόλη

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Gender
el: Γένος

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Lists
el: Λίστες

en: Less than
el: Μικρότερο του

en: or
el: ή

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Street address
el: Διεύθυνση

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Illegal information. Data not submitted.
el: Μη έγκυρες πληροφορίες. Τα δεδομένα δεν υποβλήθηκαν.

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: is
el: είναι

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: contains
el: περιέχει

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: and
el: και

en: Delete contact
el: Διαγραφή επαφής

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Form components
el: Συστατικά φόρμας

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Label for the checkbox
el: Ετικέτα για το κουτάκι επιλογής

en: Currency symbol
el: Σύμβολο νομίσματος

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
el: Διαβάστε περισσότερα<span class="element-invisible"> για @title</span>

en: Asc
el: Αύξ
