Campaignion (7.x-2.24) - en to gl translation catalogue (93 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Groups
gl: Grupos

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: none
gl: ningún

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Save
gl: Gardar

en: Region
gl: Área

en: Theme
gl: Tema

en: Layout
gl: Disposición

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Done
gl: Feito

en: Post
gl: Entrada

en: Submission information
gl: Información do envío

en: Never
gl: Nunca

en: To
gl: Para

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: active
gl: activo

en: OK
gl: Aceptar

en: Widget
gl: Control

en: Introduction
gl: Introdución

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Other
gl: Outro

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Operator
gl: Operador

en: Close
gl: Pechar

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: to
gl: a

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Less than
gl: Menor que

en: or
gl: ou

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Street address
gl: Enderezo

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Loading...
gl: Cargando...

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Apply
gl: Aplicar

en: is
gl: é

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Overlay
gl: Superposición

en: Newsletter
gl: Boletín

en: Offset
gl: Desprazamento

en: contains
gl: contén

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: and
gl: e

en: Delete contact
gl: Eliminar contacto

en: Translate
gl: Traducir

en: Draft
gl: Borrador

en: View page
gl: Ver páxina

en: No language
gl: Sen lingua

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Submission ID
gl: ID de envío

en: Label for the checkbox
gl: Etiqueta para o checkbox

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
gl: Ler máis<span class="element-invisible"> acerca de @title</span>
