Campaignion (7.x-2.27) - en to lv translation catalogue (98 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Groups
lv: Grupas

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: none
lv: neviens

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Save
lv: Saglabāt

en: Region
lv: Reģions

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Done
lv: Pabeigts

en: Post
lv: Ieraksts

en: Submission information
lv: Iesnieguma informācija

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Never
lv: Nekad

en: To
lv: Kam

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: active
lv: aktīvs

en: Widget
lv: Logrīks

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Your email
lv: Jūsu epasts

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Channel
lv: Kanāls

en: Operator
lv: Operators

en: Close
lv: Aizvērt

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: API key
lv: API atslēga

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: or
lv: vai

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Street address
lv: Adrese

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: is
lv: ir

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Offset
lv: Atkāpe

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: and
lv: un

en: Delete contact
lv: Dzēst kontaktu

en: Translate
lv: Tulkot

en: Radios
lv: Radiopogas

en: If
lv: Ja

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Form components
lv: Form komponets

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
lv: Lasīt vairāk<span class="element-invisible"> par @title</span>
