Campaignion (7.x-2.27) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: Delete contact
mk: Бришење контакт

en: - All -
mk: - Сите -
