Campaignion (7.x-2.3) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil

en: Introduction
br: Digoradur
