Campaignion (7.x-2.31) - en to et translation catalogue (108 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Groups
et: Grupid

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: none
et: puudub

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Save
et: Salvesta

en: Region
et: Regioon

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Done
et: Valmis

en: Post
et: Postitus

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: Never
et: Mitte kunagi

en: To
et: Kellele

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: active
et: aktiivne

en: OK
et: Olgu

en: Widget
et: Vidin

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Select all
et: Vali kõik

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Close
et: Sulge

en: City
et: Linn

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Gender
et: Sugu

en: to
et: -

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Features
et: Omadused

en: Activity
et: Tegevus

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Less than
et: Väiksem kui

en: or
et: või

en: from
et: alates

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Street address
et: Tänav

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Loading...
et: Laadimine...

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: is
et: on

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Overlay
et: Ülekate

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Columns
et: Veerud

en: Offset
et: Nihe

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: and
et: ja

en: Campaign
et: Kampaania

en: Delete contact
et: Kustuta kontakt

en: Translate
et: Tõlge

en: Radios
et: Raadionupud

en: Draft
et: Mustand

en: Form components
et: Vormi komponendid

en: No language
et: Keel puudub

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Preferred language
et: Eelistatud keel

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Currency symbol
et: Valuuta sümbol

en: Redirect destination
et: Ümbersuunamise sihtkoht

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
et: Loe lähemalt <span class="element-invisible">@title kohta</span>

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: regular expression
et: regulaaravaldis

en: Entity Reference
et: Olemi viide
