Campaignion (7.x-2.33) - en to lt translation catalogue (102 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Groups
lt: Grupės

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: none
lt: joks

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Done
lt: Atlikta

en: Post
lt: Įrašas

en: Submission information
lt: Pateikimo informacija

en: Never
lt: Niekada

en: To
lt: Iki

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: active
lt: aktyvus

en: OK
lt: Gerai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Other
lt: Kiti

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Operator
lt: Operatorius

en: Close
lt: Uždaryti

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Features
lt: Savybės

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: or
lt: arba

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Street address
lt: Adresas

en: User name
lt: Nario vardas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Webform
lt: Web forma

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: is
lt: yra

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: and
lt: ir

en: Delete contact
lt: Šalinti kontaktą

en: Translate
lt: Versti

en: yearly
lt: metinis

en: monthly
lt: mėnesinis

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: No language
lt: Be kalbos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Preferred language
lt: Pageidaujama kalba

en: Add tag
lt: Pridėti žymę

en: Newsletter settings
lt: Naujienlaiškio nustatymai

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
lt: Skaityti daugiau <span class="element-invisible">apie @title</span>

en: Wizard
lt: Vedlys
