Campaignion (7.x-2.34) - en to fi translation catalogue (112 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Country
fi: Maa

en: none
fi: ei yhtään

en: Save
fi: Tallenna

en: Region
fi: Alue

en: Theme
fi: Teema

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Options
fi: Valinnat

en: Done
fi: Tehty

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Submission information
fi: Lähetyksen tiedot

en: Never
fi: Ei koskaan

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Comment
fi: Kommentti

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: active
fi: aktiivinen

en: Widget
fi: Widgetti

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Other
fi: Muu

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Operator
fi: Operaattori

en: Close
fi: Sulje

en: City
fi: Kaupunki

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: Lists
fi: Listat

en: Less than
fi: Pienempi kuin

en: or
fi: tai

en: from
fi: lähtien

en: Duplicate
fi: Monista

en: ZIP code
fi: Postinumero

en: Street address
fi: Lähiosoite

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Illegal information. Data not submitted.
fi: Laiton informaatio. Dataa ei lähetetty.

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Apply
fi: Käytä

en: is
fi: on

en: Node Reference
fi: Solmuviittaus

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Date range
fi: Päivämäärän vaihteluväli

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Overlay
fi: Päällys

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: Columns
fi: Palstat

en: contains
fi: sisältää

en: does not contain
fi: ei sisällä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: and
fi: ja

en: Delete contact
fi: Poista yhteystieto

en: Translate
fi: Käännä

en: Radios
fi: Radionapit

en: If
fi: Jos

en: Save as draft
fi: Tallenna luonnokseksi

en: yearly
fi: vuosittain

en: monthly
fi: kuukausittain

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: is not
fi: ei ole

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Form components
fi: Lomakekomponentit

en: No language
fi: Ei kieltä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Preferred language
fi: Ensisijainen kieli

en: Component value
fi: Komponentin arvo

en: Submission ID
fi: Lähetyksen ID

en: Currency symbol
fi: Valuutan merkki

en: Redirect destination
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
fi: Lue lisää<span class="element-invisible"> about @title</span>

en: Master
fi: Isäntä

en: regular expression
fi: RegExp

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus
