Campaignion (7.x-2.34) - en to mr translation catalogue (50 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Groups
mr: समुह

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Country
mr: देश

en: none
mr: काहीच नाही

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Layout
mr: मांडणी

en: Email
mr: ईमेल

en: Options
mr: विकल्प

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Post
mr: लेख

en: Never
mr: कधीही नाही

en: To
mr: प्रति:

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Your email
mr: तुमचा ईमेल

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Delete contact
mr: संपर्क मिटवा
