Campaignion (7.x-2.34) - en to th translation catalogue (54 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Country
th: ประเทศ

en: none
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Email
th: อีเมล

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Never
th: ไม่เคย

en: To
th: ถึง

en: active
th: ใช้งาน

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Other
th: อื่นๆ

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Close
th: ปิด

en: City
th: จังหวัด

en: Lists
th: รายการ

en: Less than
th: น้อยกว่า

en: or
th: หรือ

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: ZIP code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: is
th: คือ

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา

en: contains
th: ประกอบด้วย

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: and
th: และ

en: Delete contact
th: ลบข้อมูลการติดต่อ

en: Preferred language
th: ภาษาที่ต้องการ

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
