Campaignion (7.x-2.35) - en to hr translation catalogue (72 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Groups
hr: Grupe

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: none
hr: ništa

en: Save
hr: Spremi

en: Region
hr: Regija

en: Theme
hr: Tema

en: Email
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: Done
hr: Gotovo

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Never
hr: Nikada

en: To
hr: Za

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: active
hr: aktivan

en: OK
hr: U redu

en: Widget
hr: Cinculator

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Other
hr: Ostalo

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Features
hr: Značajke

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Lists
hr: Liste

en: Less than
hr: Manje od

en: or
hr: ili

en: Street address
hr: Adresa

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Apply
hr: Primjeni

en: is
hr: je

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: and
hr: i

en: Delete contact
hr: Ukloni kontakt

en: Translate
hr: Prevedi

en: yearly
hr: godišnje

en: monthly
hr: mjesečno

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
hr: Pročitaj više <span class="element-invisible">o @title</span>

en: Asc
hr: Uzlazno
