Campaignion (7.x-2.36) - en to bs translation catalogue (52 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Groups
bs: Grupe

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Country
bs: Zemlja

en: none
bs: ništa

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Theme
bs: Tema

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: Options
bs: Opcije

en: Post
bs: Članak

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: active
bs: aktivan

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Activity
bs: Aktivnost

en: User name
bs: Korisničko ime

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni

en: is
bs: je

en: Node Reference
bs: Node referenciranje

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: contains
bs: sadrži

en: and
bs: i

en: Translate
bs: Prevedi

en: No language
bs: Bez jezika
