Campaignion (7.x-2.37-beta1) - en to af translation catalogue (51 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Value
af: Waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: Groups
af: Groepe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: none
af: geen

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Post
af: Posstuk

en: Never
af: Nooit

en: To
af: Aan

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: active
af: aktief

en: Other
af: Ander

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Less than
af: Kleineras

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: and
af: en

en: Delete contact
af: Skrap kontak

en: Translate
af: Vertaal

en: - All -
af: - Alle -

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
af: Lees meer <span class="element-invisible"> oor @title </span>

en: Master
af: Meester
