Campaignion (7.x-2.37-beta1) - en to mg translation catalogue (19 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Groups
mg: Vondrona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
mg: Vakio ny tohin'ny <span class="element-invisible">@title</span>
