Campaignion (7.x-2.38) - en to bo translation catalogue (79 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: none
bo: མེད

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Less than
bo: ལས་ཆུང་བ

en: or
bo: ཡང་ན

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: is
bo: དེ་ཆེད་དུ།

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: and
bo: དང་

en: Delete contact
bo: འབྲེལ་གཏུགས་བསུབ་པ

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: No language
bo: སྐད་རིགས་མེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Redirect destination
bo: དམིགས་ཡུལ་སྐྱར་འཛུགས

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
bo: <span class="element-invisible">@title་སྐོར་</span>དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
