Campaignion (7.x-2.40) - en to km translation catalogue (58 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: none
km: គ្មាន

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Region
km: តំបន់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Post
km: ប្រកាស

en: Never
km: កុំ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: active
km: សកម្ម

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Close
km: បិទ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Less than
km: ​តូចជាង

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: is
km: ជា

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: and
km: និង

en: Delete contact
km: លុប​ទំនាក់ទំនង​

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
km: អាន​បន្ថែម<span class="element-invisible"> អំពី @title</span>
