Campaignion (7.x-2.41) - en to kk translation catalogue (47 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Value
kk: Мән

en: Email address
kk: Email адресі

en: Groups
kk: Группалар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Save
kk: Сақтау

en: Region
kk: Аумақ

en: Post
kk: Жазба

en: Never
kk: Ешқашан

en: To
kk: Қайда

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: active
kk: белсенді

en: Other
kk: Басқа

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Less than
kk: Кіші

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: is
kk: ол

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: and
kk: және

en: Delete contact
kk: Контактты жою

en: Translate
kk: Аудару
