Campaignion (7.x-2.42) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: none
hy: ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Post
hy: Գրառում

en: Never
hy: Երբեք

en: To
hy: Ում

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: active
hy: ակտիվ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Less than
hy: Պակաս քան

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Delete contact
hy: Ջնջել կոնտակտը

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Draft
hy: Սևագիր
