Campaignion (7.x-2.42) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।
