Campaignion (7.x-2.44) - en to ku translation catalogue (52 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: none
ku: هیچ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Region
ku: ناوچە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: To
ku: بۆ

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: active
ku: چالاکە

en: OK
ku: باشە

en: Other
ku: هیتر

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Less than
ku: کەمتر لە

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: is
ku: یەکسانە بە

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Delete contact
ku: سڕینەوەی پەیوەندی

en: Translate
ku: وەرگێڕان
