Campaignion (7.x-2.45) - en to az translation catalogue (66 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Groups
az: Qruplar

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: none
az: yoxdur

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Save
az: Saxla

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Options
az: Seçimlər

en: Never
az: Heç vaxt

en: To
az: Kimə

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: active
az: aktiv

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Less than
az: -dən az

en: or
az: və ya

en: Duplicate
az: Dublikat

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Columns
az: Sütunlar

en: Offset
az: Ofset

en: contains
az: ehtiva edir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: and
az: və

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Radios
az: Radiolar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Preferred language
az: Üstün tutulan dil
