Campaignion (7.x-2.45) - en to ro translation catalogue (95 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Value
ro: Valoare

en: Email address
ro: Adresă email

en: Groups
ro: Grupuri

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: more
ro: mai multe

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Country
ro: Țară

en: none
ro: nimic

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Save
ro: Salvare

en: Region
ro: Regiune

en: Theme
ro: Temă

en: Layout
ro: Prezentare

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Email
ro: email

en: Options
ro: Opțiuni

en: Done
ro: Gata

en: Post
ro: Postare

en: Submission information
ro: Informaţii trimitere

en: Never
ro: Niciodată

en: To
ro: Către

en: Comment
ro: Comentariu

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: active
ro: activ

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Other
ro: Altele

en: Select all
ro: Selectați tot

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Close
ro: Închideți

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Sort by
ro: Sortare după

en: API key
ro: Cheia API

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Features
ro: Caracteristici

en: Activity
ro: Activitate

en: Lists
ro: Liste

en: Less than
ro: Mai mic

en: or
ro: sau

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Street address
ro: Adresă

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Apply
ro: Aplică

en: is
ro: este

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Date range
ro: Interval dată

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Columns
ro: Coloane

en: Offset
ro: Decalaj

en: contains
ro: conține

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: and
ro: și

en: Delete contact
ro: Şterge contact

en: Translate
ro: Traducere

en: Radios
ro: Butoane radio

en: Draft
ro: Proiect

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Preferred language
ro: Limba preferată

en: Activity ID
ro: ID Activitate

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
ro: Citește mai mult <span class="element-invisible"> despre @title</span>

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity Reference
ro: Referință entitate
