Campaignion (7.x-2.46) - en to nn translation catalogue (48 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Country
nn: Land

en: none
nn: ingen

en: Save
nn: Lagre

en: Never
nn: Aldri

en: To
nn: Til

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Other
nn: Andre

en: Close
nn: Lukk

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Less than
nn: Mindre enn

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: Apply
nn: Bruk

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: contains
nn: inneheld

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Delete contact
nn: Slette kontakt

en: Translate
nn: Omset

en: - All -
nn: - Alle -

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
nn: Les meir<span class="element-invisible"> om @title</span>
