Campaignion (7.x-2.47) - en to hu translation catalogue (143 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Transaction ID
hu: Tranzakcióazonosító

en: Value
hu: Érték

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Groups
hu: Csoportok

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Tag
hu: Címke

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: none
hu: nincs

en: Bulk edit
hu: Tömeges szerkesztés

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Save
hu: Mentés

en: Region
hu: Régió

en: Theme
hu: Smink

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Email
hu: E-mail

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Done
hu: Kész

en: Post
hu: Tartalom

en: Submission information
hu: Beküldési információk

en: Never
hu: Soha

en: To
hu: Hova

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: active
hu: aktív

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Other
hu: Egyéb

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Your email
hu: Jelen felhasználó e-mail címe

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Contact ID
hu: Névjegy azonosítója

en: Redirect to
hu: Átirányítás

en: Channel
hu: Csatorna

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Close
hu: Bezár

en: City
hu: Város

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Gender
hu: Nem

en: to
hu: ide

en: API key
hu: API kulcs

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Features
hu: Jellemzők

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Lists
hu: Listák

en: Less than
hu: Kisebb jel

en: or
hu: vagy

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: ZIP code
hu: Irányítószám

en: Email confirmation
hu: Megerősítés e-mailben

en: Street address
hu: Utca

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Service unavailable
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Webform
hu: Űrlap

en: Illegal information. Data not submitted.
hu: Érvénytelen információ. Az adat nem lett elküldve.

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: is
hu: &nbsp;

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Date range
hu: Dátumtartomány

en: Language neutral
hu: Nyelvfüggetlen

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Opt-out
hu: Automatikus feliratkoztatás

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Offset
hu: Eltolás

en: Family
hu: Család

en: contains
hu: tartalmazza

en: does not contain
hu: nem tartalmazza

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: other
hu: egyéb

en: and
hu: és

en: Campaign
hu: Kampány

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Delete contact
hu: Kapcsolatfelvételi kategória törlése

en: Translate
hu: Fordítás

en: Radios
hu: Választógombok

en: If
hu: Ha

en: Remove tag
hu: Címke eltávolítása

en: Save as draft
hu: Mentés piszkozatként

en: yearly
hu: éves

en: monthly
hu: havi

en: Donations
hu: Adományok

en: is not
hu: nem egyezik

en: Draft
hu: Vázlat

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Petition
hu: Petíció

en: View page
hu: Oldal megtekintése

en: Form components
hu: Összetevők

en: No language
hu: Nincs nyelv

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Preferred language
hu: Előnyben részesített nyelv

en: Organisation
hu: Szervezet

en: Activity ID
hu: Tevékenység azonosító

en: Add tag
hu: Címke hozzáadása

en: Component value
hu: Összetevő értéke

en: Submission ID
hu: Kitöltés azonosítója

en: Label for the checkbox
hu: Címke a jelölőnégyzethez

en: Currency symbol
hu: Pénznem jele

en: Redirect destination
hu: Átirányítás célja

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
hu: További információ<span class="element-invisible"> @title tartalommal kapcsolatosan</span>

en: Date of birth
hu: Születési idő

en: Asc
hu: Növ

en: Not selected
hu: Nincs kiválasztva

en: Wizard
hu: Varázsló

en: Master
hu: Mester

en: regular expression
hu: reguláris kifejezés

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: female
hu: nő

en: RedHen Contact
hu: RedHen-névjegy
