Campaignion (7.x-2.47) - en to pl translation catalogue (130 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Value
pl: Wartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Groups
pl: Grupy

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: none
pl: brak

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Save
pl: Zapisz

en: Theme
pl: Skórka

en: Layout
pl: Układ

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Options
pl: Opcje

en: Done
pl: Gotowe

en: Post
pl: Wpis

en: Submission information
pl: Informacje o zgłoszeniu

en: Never
pl: Nigdy

en: To
pl: Do

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: active
pl: aktywny

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Other
pl: Inne

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Your email
pl: Twój email

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Channel
pl: Kanał

en: Close
pl: Zamknij

en: City
pl: Miasto

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Gender
pl: Płeć

en: to
pl: do

en: API key
pl: Klucz API

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: has
pl: posiada

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Activity
pl: Aktywność

en: Lists
pl: Listy

en: Less than
pl: Mniejszy niż

en: or
pl: lub

en: from
pl: od

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: ZIP code
pl: Kod pocztowy

en: Street address
pl: Ulica

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Webform
pl: Formularz

en: Illegal information. Data not submitted.
pl: Nielegalne informacje. Dane nie zostały wysłane.

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Apply
pl: Zastosuj

en: is
pl: to

en: Node Reference
pl: Powiązanie z węzłem

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Date range
pl: Zakres dat

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Columns
pl: Kolumny

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Remove filter
pl: Usuń filtr

en: Family
pl: Rodzina

en: contains
pl: zawiera

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: other
pl: Inne

en: and
pl: i

en: Campaign
pl: Kampania

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Delete contact
pl: Usuń kategorię

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: If
pl: Jeśli

en: Save as draft
pl: Zapisz jako szkic

en: yearly
pl: co roku

en: monthly
pl: miesięcznie

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: is not
pl: nie jest

en: Draft
pl: Szkic

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Mobile number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: View page
pl: Zobacz stronę

en: Form components
pl: Komponenty formularza

en: No language
pl: Brak języka

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Preferred language
pl: Preferowany język

en: Organisation
pl: Organizacja

en: Add tag
pl: Dodaj tag

en: Component value
pl: Wartość komponentu

en: Submission ID
pl: ID zgłoszenia

en: Currency symbol
pl: Symbol waluty

en: Redirect destination
pl: Cel przekierowania

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
pl: Czytaj dalej<span class="element-invisible"> wpis @title</span>

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Activity Type
pl: Typ aktywności

en: regular expression
pl: wyrażenie regularne

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: RedHen Contact
pl: Kontakt RedHen

en: Google Analytics ID
pl: ID Google Analytics
