Campaignion (7.x-2.48) - en to se translation catalogue (29 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Groups
se: Joavkkut

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: or
se: dahje

en: Street address
se: Čujuhus

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: Publish
se: Almmut

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: and
se: ja

en: Translate
se: Jorgal
