Campaignion (7.x-2.48) - en to te translation catalogue (57 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: more
te: మరిన్ని

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Country
te: దేశం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Post
te: టపా

en: To
te: ఎవరికి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Filter
te: వడపోయి

en: OK
te: సరే

en: Introduction
te: పరిచయం

en: Address
te: చిరునామా

en: Other
te: ఇతర

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో

en: Close
te: మూసివేయి

en: City
te: నగరం

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Features
te: విశేషాలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Publish
te: ప్రచురించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: and
te: మరియు

en: Translate
te: అనువదించు

en: No language
te: భాష లేదు

en: - All -
te: - అన్ని -
