Campaignion (7.x-2.6) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.

en: last »
ky: соңку »
