Campaignion (7.x-2.7) - en to sq translation catalogue (41 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: none
sq: asnjë

en: Save
sq: Ruaj

en: Region
sq: Sektori

en: Post
sq: Dërgimi

en: Never
sq: Asnjëherë

en: To
sq: Për

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: active
sq: aktiv

en: Other
sq: Tjetër

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Less than
sq: Më e vogël

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: is
sq: është

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: and
sq: dhe

en: Delete contact
sq: Elemino kontaktin

en: Translate
sq: Përkthe
