Campaignion (7.x-2.9) - en to ga translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: or
ga: nó

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: and
ga: agus

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
ga: Léigh tuilleadh<span class="element-invisible"> faoi @title</span>
