Campaignion foundation (base theme) (7.x-2.14) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Widget
ar: ودجة

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Form
ar: النموذج

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Highlighted
ar: مبرز
