Campaignion foundation (base theme) (7.x-2.14) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Widget
ru: Виджет

en: back
ru: назад

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: loading
ru: загружается

en: Content top
ru: Над контентом

en: Form
ru: Форма

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: @current of @max
ru: @current из @max

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Status message
ru: Статус

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
