Campaignion foundation (base theme) (7.x-2.16) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Widget
az: Vidcet

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Form
az: Forma

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status message
az: Status mesajı
