Campaignion Starterkit (7.x-1.0-beta12) - en to fa translation catalogue (63 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: more
fa: بیشتر

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Image
fa: تصویر

en: Feed
fa: خوراک

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Add
fa: افزودن

en: Text
fa: متن

en: theme
fa: پوسته

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: File name
fa: نام فایل

en: Address
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: next
fa: بعدی

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Counter
fa: شمارنده

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: E-Mail
fa: پست الکترونیکی

en: Close
fa: بستن

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Gender
fa: جنسیت

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: yearly
fa: سالانه

en: monthly
fa: ماهانه

en: No files available.
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست.

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Please confirm
fa: لطفا تایید کنید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
