Campaignion Starterkit (7.x-1.0-rc4) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Close
gu: બંધ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
