Campaignion Starterkit (7.x-1.0-rc5) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Comments
he: תגובות

en: Tags
he: תגיות

en: Reset
he: איתחול

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: default
he: ברירת מחדל

en: Image
he: תמונה

en: Feed
he: פיד

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Add
he: הוספה

en: Text
he: טקסט

en: theme
he: ערכת נושא

en: Email
he: דוא"ל

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: File name
he: שם קובץ

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: next
he: הבא

en: Counter
he: מונה

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Feeds
he: הזנות

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Features
he: פיצ'רים

en: Donation
he: תרומה

en: previous
he: קודם

en: News
he: חדשות

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Petition
he: עצומה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
