Campaignion Starterkit (7.x-1.0-rc6) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)
