Campaignion Starterkit (7.x-1.0-rc8) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Image
az: Şəkil

en: Feed
az: Nəticə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Add
az: Əlavə et

en: Text
az: Mətn

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: File name
az: Fayl adı

en: Desc
az: azaldın

en: Counter
az: Sayğac

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Preferred language
az: Üstün tutulan dil

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
