Campaignion Starterkit (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: default
lt: įprasta

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Feed
lt: Srautas

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Add
lt: Pridėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: theme
lt: tema

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: To
lt: Iki

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Address
lt: Adresas

en: next
lt: toliau

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Close
lt: Uždaryti

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Features
lt: Savybės

en: previous
lt: atgal

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: yearly
lt: metinis

en: monthly
lt: mėnesinis

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Preferred language
lt: Pageidaujama kalba

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)
