Campaignion Starterkit (7.x-2.11) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Tags
ar: وسوم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Use count
ar: استخدام العد

en: default
ar: المبدئي

en: Country
ar: الدولة

en: Image
ar: الصورة

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Options
ar: الخيارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: File name
ar: اسم الملف

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: next
ar: التالي

en: Counter
ar: عداد

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Preferred language
ar: اللغة المفضلة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
